Hangin' with - Spotkanie z Butts & Buttons

Nasza seria „Hangin’ with…” daje możliwość zaglądnięcia w życie niektórych naszych klientów, posłuchania ich historii i zobaczenia, jak nadają osobowości naszym produktom.

Tym razem odwiedziliśmy Torbena Sørensena – lokalnego sprzedawcę ubrań i właściciela Butts & Buttons znajdującego się na głównej ulicy w Esbjerg.

Torben jest dowodem na to, że nie wszystkie sklepy odzieżowe muszą działać na tej samej koncepcji. Pomysł polegał na stworzeniu miejsca, w którym ludzie mogą wpaść na kieliszek wina i przejrzeć wiele ekskluzywnych artykułów na stojakach. Ubrania, które tu znajdziesz, nie są czymś, co jest dostępne w każdym innym sklepie z ubraniami - to samo dotyczy wnętrz i dekoracji.

Jego zamiłowanie do wysokiej jakości produktów znajduje odzwierciedlenie w sprzedawanych przez niego ubraniach oraz wystroju jego sklepu. Sam wybiera wyselekcjowane produkty z Włoch i współpracuje tylko z rodzinnymi sprzedawcami detalicznymi, zapewniając, że jakość i pasja do produktów są zgodne z jego własnymi.

 

Rozwiązanie szyte na miarę

Głównym celem było stworzenie rozwiązania dla Torbena, które pasowałoby do jego stylu, a jednocześnie prezentowało ubrania w najlepszy możliwy sposób. Zdecydowaliśmy się na niestandardowe rozwiązanie typu walk-in z miejscem na wszystko, od koszul i kurtek po buty i czapki. Łącząc regały naścienne i półki, byliśmy w stanie stworzyć elastyczne rozwiązanie z wystarczającą ilością miejsca na wszystko, co potrzebne. Elegancki design z industrialnym akcentem pasuje do surowych ceglanych ścian w jego sklepie. Jest to projekt, który jest trwały i doskonale pasuje do koncepcji sklepu.

 

Ciągle spotykamy się z interesującymi osobistościami, z których każdy ma swoją historię do opowiedzenia. Każda osoba w pewnym momencie zetknęła się z RackBuddy i nadała naszym produktom osobisty charakter. Zobacz więcej naszych spotkań tutaj.