Hangin' With - Spotkanie z Høeg+Møller

Hangin' With - Spotkanie z Høeg+Møller

Naszą największą inspiracją są nasi klienci i partnerzy. Często odkrywamy nowe, kreatywne sposoby wykorzystania naszych stojaków na ubrania. Każda osoba nadaje inną osobowość naszym produktom.

Mamy klientów ze wszystkich grup wiekowych i zawodów, z których każdy ma do opowiedzenia ciekawą historię. Dlatego zdecydowaliśmy się przedstawić kilka historii naszych klientów i stworzyć serię krótkich filmów, które przybliżą Wam różne ciekawe osobowości, które używają naszych produktów na co dzień.

Przedstawiamy Høeg+Møller

Malene & Camilla from Høeg+Møller

Jednym z naszych partnerów na przestrzeni lat była duńska agencja marketingowa Høeg+Møller. Razem z Camillą i Malene zorganizowaliśmy sesję zdjęciową naszych produktów. Zarówno Camilla, jak i Malene dbają o szczegóły i zawsze są na bieżąco z trendami wnętrzarskimi. Zawsze docenialiśmy ich wyczucie designu i stylu.

Czy widzieliście zdjęcia naszej kolekcji Original, wykonane w mieszkaniu tuż nad naszym biurem we Frederiksbergu?

RackBuddy Wild Bill Elliot, RackBuddy Marlow & RackBuddy Bonnie

RackBuddy Wild Bill Elliot
RackBuddy Marlow
RackBuddy Bonnie

RackBuddy Bob Steele

RackBuddy Bob Steele

Ale to nie była jedyna sesja zdjęciowa, którą zorganizowaliśmy wspólnie z Camillą i Malene. Dziewczyny również wystylizowały nasze stojaki z kolekcji Nordic i Frame, a my mieliśmy szansę zrobić kilka zdjęć.

RackBuddy Nordic Collection

RackBuddy Loke

To, co Malene i Camilla lubią najbardziej w RackBuddy, to to, że jest to produkt dla każdego i do każdego zastosowania. Ponadto industrialny design można stylizować na wiele różnych sposobów. Niezależnie od tego, czy Twój dom jest w stylu klasycznym, skandynawskim, industrialnym czy minimalistycznym - znajdziesz coś, co będzie najlepiej pasować do Ciebie i Twojego wnętrza!

RackBuddy Mary - clothes rack with white iron frame and marble-look bottom RackBuddy Mary

Jeśli chcesz zobaczyć więcej filmów z naszej serii #RackBuddyHanginWith, możesz je znaleźć tutaj