Hangin with - Spotkanie z influencerką Anuthidą Ploypetch

Wypad do Berlina

Berlin to nie tylko piękne atrakcje, kultura i ekscytujące historia. Berlin to miejsce, w którym możesz wyrazić, kim jesteś i być tym kim chcesz być - przynajmniej jeśli zapytasz kreatywną i inspirującą niemiecką influencerkę Anuthidę Ploypetch.

W 2015 roku Anuthida zajęła drugie miejsce w niemieckim programie telewizyjnym „Top Model”. Od tego czasu stworzyła wyjątkową postać w mediach społecznościowych, gdzie swoimi kreatywnymi treściami pomaga inspirować tysiące obserwujących. Fotografia, drobne detale i styl życia - to tylko niektóre rzeczy, które Anuthida uważa za interesujące.

Zawsze podążamy za naszą tożsamością - Skorzystaj z okazji, aby uczynić swój dom wyjątkowym. Twoja szafa odzwierciedla Twój styl i Twoją osobowość.

We współpracy z Anuthidą udało nam się stworzyć odpowiednie rozwiązanie, w którym oryginalność i równowaga są podstawą nowych inspiracji i wystroju domu.

Anuthida Wardrobe solution

Głównym celem było stworzenie rozwiązania dla Anuthidy, aby garderoba wyrażała jej osobisty styl i duszę. Projekt miał stworzyć miejsce, w którym będzie można delektować się drobnymi detalami w domu.

Anuthida wardrobe solution

Indywidualne rozwiązanie

RackBuddy wykonał metamorfozę garderoby Anuthidy. Anuthida mieszka w trzypokojowym mieszkaniu w Berlinie - naszym zadaniem było przekształcenie jednego z pokoi w garderobę w stylu walk-in. Skupiliśmy się na dostosowanym, prostym i elastycznym rozwiązaniu. Wybraliśmy indywidualne rozwiązanie garderoby, w którym nasze różne produkty łączą się, aby stworzyć najlepsze unikalne rozwiązanie dla Anuthidy. Wybrany produkt pochodzi z naszej autorskiej kolekcji.

Dzięki naszym stojakom, Anuthida zyskała więcej miejsca na swoje rzeczy. Ponadto Anuthida wybrała stojak z obrobionymi na czarno półkami z drewna sosnowego, aby wykorzystać jak najwięcej potencjalnych zastosowań. Na swoją kolekcję butów, Anuthida zdecydowała się użyć naszych półek. Pozwól RackBuddy być częścią tego, kim chcesz być.

RackBuddy // RackBuddy Billy – Stojak na ubrania z półką i haczykiem

RackBuddy // RackBuddy CaponeWolnostojący stojak na ubrania z dwoma poziomami

RackBuddy // RackBuddy RingoStojak na ubrania na kółkach

Ciągle spotykamy ciekawe osobowości korzystające z naszych produktów. które z chęcią prezentujemy wam w naszej serii „RackBuddy Hangin with…”

Zobacz więcej filmów „RackBuddy Hangin with…” tutaj