Hangin' with - Spotkanie z Soerenem Le Schmidtem

Hangin' with - Spotkanie z Soerenem Le Schmidtem

Naszą największą inspiracją są nasi klienci. Często odkrywamy nowe, kreatywne sposoby wykorzystania naszych stojaków na ubrania. Każda osoba nadaje inną osobowość naszym produktom.

Mamy klientów ze wszystkich grup wiekowych i zawodów, z których każdy ma do opowiedzenia ciekawą historię. Dlatego zdecydowaliśmy się przedstawić kilka historii naszych klientów i stworzyć serię krótkich filmów, które przybliżą Wam różne ciekawe osobowości, które używają naszych produktów na co dzień.

Przedstawiamy Soerena Le Schmidta.

Copenhagen based fashion designer Soeren le Schmidt

„Kiedy twoje hobby pozwala Ci opłacić czynsz, to wiedz, że jesteś na dobrej drodze.”

Soeren Le Schmidt to duński projektant mody i krawiec z Kopenhagi, znany ze swojego wybitnego stylu i umiejętności krawieckich.

Soeren dorastał w małej wiosce na Jutlandi. Swoją pasję do krawiectwa po raz pierwszy odkrył u babci w pracowni. Swóją pierwszą marynarkę stworzył, gdy miał zaledwie 6 lat. Po ukończeniu szkoły średniej, postanowił uczynić swoją pasję pracą i przeniósł się do Kopenhagi, gdzie rozpoczął pracę w branży modowej. Soeren określa swój styl jako graficzny i minimalistyczny, ale najważniejsze jest to, że jego projekty są bardzo osobiste.

Soeren le Schmidt

Ponieważ wielu jego klientów odwiedza go wcześnie rano i późnym wieczorem, dom Soerena musi być miejsce, w którym czuje się komfortowo, ale jednocześnie może być kreatywny. Jego dom i showroom znajdują się w tym samym mieszkaniu w centrum Kopenhagi. Soeren wybrał RackBuddies zarówno do showroomu, jak i swojej garderoby.

Soeren le Schmidt's home in central Copenhagen

Minimalistycznie i modnie

Soeren le Schmidts showroom in central Copenhagen

Do swojego showroomu, Soeren zdecydował się użyć RackBuudy Joeys montowanego do sufitu. Ten stojak tworzy wrażenie przestronności i skupia się na projektach Soerena. Industrialne rury wodociągowe również tworzą ładny kontrast z klasycznym mieszkaniem w Kopehadze ze stukiem na suficie i starymi drewnianymi podłogami.

RackBuddy Joey for the ceiling in Soeren le Schmidts showroom

Maksymalne wykorzystanie małej przestrzeni

Soeren le Schmidts walk-in closet with custom-made RackBuddy wardrobe solutions

W prywatnej garderobie Soerena jest dużo ubrań i butów, dlatego musieliśmy maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, a tym samym uniknąć efektu przepełnienia. Dostosowaliśmy stojak na ubrania z tych samym rur wodociągowych z naszej kolekcji Silver, co w showroomie. W dłuższej części pokoju Soeren ma miejsce na krótsze ubrania na dwóch rzędach szyn, podczas gdy z tyłu pokoju zainstalowaliśmy pojedynczą szynę, która zapewnia mu miejsce na płaszcze i inne dłuższe przedmioty. Wykorzystując wysokość pomieszczenia, zainstalowaliśmy dwa rzędy półek z trzech stron, które Soeren używa do przechowywania butów i dżinsów.

RackBuddy walk-in closet at Soeren le Schmidts home in central Copenhagen

Obejrzyj nasz film i poznaj Soerena Le Schmidta i jego nową garderobę!