Metamorfoza z Rikke Gøransson

RackBuddy Metamorfoza - Rikke Gøransson

We visited the Danish Tv-host Rikke Gøransson and her boyfriend Tommy Lee Winkworth to do a make-over of their wardrobe in their apartment in Copenhagen.

Odwiedziliśmy duńską prezenterkę telewizyjną Rikke Gøransson i jej chłopaka Tommy’ego Lee Winkwortha, aby odmienić ich garderobę w mieszkaniu w Kopenahdze.

Para niedawno wprowadziła się razem i szybko zdała sobie sprawę, że największym wyzwaniem była przestrzeń w mieszkaniu. Wspólnie z Rikke i Tommy Lee znaleźliśmy rozwiązanie tego wyzwania i jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc pokazać Ci rezultat.

Rikke i Tommy Lee byli bardziej niż zadowoleni z rezultatu. Jeśli chcesz zobaczyć pełną metamorfozę garderoby, obejrzyj wideo, które nakręciliśmy.

O ROZWIĄZANIU

Rikke i Tommy Lee mieszkają w trzypokojowym mieszkaniu w Kopenhadze. Szafa znajduje się w sypialni. Zanim udało nam się wszystko uporządkować, wszystkie ich ubrania były przechowywane w torbach, pudełkach i wieszane na starym stojaku na ubrania. Na podstawie pomiarów dwóch ścian zaprojektowaliśmy sprytne rozwiązanie, jakim jest optymalizacja przestrzeni w mieszkaniu.

Rikke - Rackbuddy walk-in

W sypialni zaprojektowano i zamontowano niestandardowe rozwiązanie walk-in, które rozciąga się na dwóch ścianach. Rozwiązanie zostało zamontowane na ścianie. Para chciała mieć swoją bieliznę, skarpetki i koszulki w bardziej ukrytym miejscu, dlatego dodaliśmy białe komody pod stojakiem.

Rikke Görransan - walk-in Rackbuddy

Rikke i Tommy Lee sami brali udział w procesie projektowania wybranego rozwiązania garderoby. Rozwiązanie bazuje na naszej kolekcji Silver ze stojakiem ściennym Bob Steele z dopasowanym haczykiem bocznym. Mając 210 cm wysokości Bob Steele wykorzystuje wysokie sufity. Poza tym stojak nie zajmuje dużo miejsca na podłodze.

Rikke G - shoeshelf - Rackbuddy

Aby zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu, zdecydowaliśmy się na niestandardowe rozwiązanie wokół drzwi.

Rikke Görranson - dark pine shelf - Rackbuddy

Rikke i Tommy Lee zdecydowali się dodać obrobione na czarno półki z drewna sosnowego. Pokazane półki to nasze półki na kapelusze/buty, które z łatwością dodają nowoczesną ekspozycję akcesoriów i osobistych przedmiotów.

Zainspirowany rozwiązaniem Rikke i Tommy’ego Lee

RackBuddy // Stojak na ubrania Bob Steele

RackBuddy // Drewniana półka John ze srebrnymi wspornikami

RackBuddy // Drewniana półka

Chcesz również spersonalizować swoją garderobę? Skontaktuj się z nami pod adresem info@rackbuddy.pl.