Nynnes Dagbog

Spersonalizuj swoją sypialnię dzięki garderobie w stylu walk-in

Duńska influencerka i blogerka Nynne z Nynnes dagbog niedawno wyremontowała swoje mieszkanie w Kopenhadze. We współpracy z Nynne pomogliśmy jej dostosować własną garderobę.

Nynne chciała mieć osobistą i stylową sypialnię z miejscem na łóżko i szafę. Jednocześnie chciała mieć jak najwięcej miejsca na podłodze, aby w ten sposób unikać przechodzenia dookoła za każdym razem, kiedy musi coś wyciągnąć z szafy. W tym przypadku, duża szafa z IKEA była totalnie nie do przyjęcia!

Dla Nynne bardzo ważne było zaprojektowanie garderoby, która będzie pasować zarówno do długich sukienek, jak i kurtek, spódnic, butów i akcesoriów. Indywidualna garderoba walk-in pochodzi z naszej nowej kolekcji Walk-In i składa się z półek na buty, które można regulować na wysokość oraz drążków na górze i na środku, dzięki czemu można łatwo powiesić dłuższe płaszcze i sukienki. Ponadto Nynne wybrała szeroką półkę w górnej części szafy, aby uzyskać jak najwięcej miejsca na wszystkie swoje rzeczy. Kolekcja RackBuddy Walk-In wykonana jest z rury wodnej i drewna.

Dzięki takiemu rozwiązaniu sypialnia Nynne z pewnością stała się bardzo stylowa i osobista i została zbudowana dokładnie tak, jak chciała tego Nynne.

Spójrz na zdjęcia poniżej i zobacz, jak wygląda nowa szafa Nynne.

Chciałbyś też mieć stylową i osobistą garderobę walk-in? Skontaktuj się z nami pod adresem info@rackbuddy.pl.

Śledź Nynnes Dagbog i sprawdź jej interesujące wpisy na temat jej niedawno wyremontowanego mieszkania.

Customized walk-in garderobe - Nynnes dagbog

Walk-in garderobe - Nynnes dagbog & Rackbuddy
Walk-in garderobe - Shelves. Nynnes dagbog & Rackbuddy

Walk-in garderobe - shelves and waterpipes. Nynne & Rackbuddy