Pizzeria Frankie's

Projekt RackBuddy - Pizzeria Frankie's

Przygotowujemy się do Black Friday, ale dziś świętujemy kolor różowy!

Odwiedziliśmy pizzerie Frankie’s na Frederiksberg w Kopenhadze i stworzyliśmy świetne rozwiązanie, które łączy różowy świat Frankiego z naszym industrialnym designem. Cieszymy się, że możemy pokazać Ci rezultaty!

 

O ROZWIĄZANIU

Koncepcja pizzerii opiera się na jaskrawym kolorze różowym i składnikom idealnie dopasowanym do wnętrza. RackBuddy wykonał część wystroju pizzerri, wykorzystując rozwiązania w industrialnym stylu i jasne drewniane półki, które pasują do wnętrza restauracji, składające się przede wszystkim z dużej ilości różowego i przytulnego oświetlenia.

Niezależnie od okazji, Frankie's Pizza stara się zapewnić gościom przyjemne doznania w restauracji. Nie ma znaczenia, czy odwiedzasz restaurację w dzień, czy wychodzisz wieczorem. Tak jak smaki, ciasto i styl są wyraziste, tak samo wnętrze restauracji musi być pełne doznania z surowymi, modnymi i kolorowymi detalami. Dlatego uważamy, że nasze rozwiązania idealnie pasują do koncepcji Frankiego.

Zdecydowaliśmy się oprzeć to rozwiązanie na naszej najnowszej kolekcji The Walk-In, dodając drewniane półki z jasnej sosny jako kontrast do ciemnych stojaków. Półki zapewniają rozwiązanie o wielu zastosowaniach. Tutaj została wybrana do zaprezentowania niektórych towarów, które można kupić w restauracji.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu i uważamy, że RackBuddy idealnie pasuje do pizzerii Frankie's.

Zainspirowany wnętrzem restauracji?

RackBuddy // 2-rzędowy system walk-in z kolekcji Walk-In 

RackBuddy // Drewniana półka John

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami pod adresem info@rackbuddy.pl.