Restauracja Donda

Wykonane na zamówienie wnętrze baru i restauracji Donda w Kopenhadze

O restauracji

Donda na Christianshavn w Kopenhadze jest otwarta po południu jako kawiarnia, serwująca latynoamerykański lunch. Wieczorem staje się barem rybnym, który serwuje świeże ryby, owoce morza i warzywa oraz pyszne drinki i koktajle.  

Potrawami można się dzielić, co wpisuje się w ich koncepcję „rodzinnego stylu”. W ten sposób goście mają możliwość delektowania się i poznania różnych potraw z menu. Dlatego szczególnie ważne jest, aby wnętrze Dondy odzwierciedlało to podejście i atmosferę.

O rozwiązaniu

W RackBuddy często inspirują nas kreatywne rozwiązania naszych klientów i sposób wykorzystania naszych produktów w aranżacji wnętrz dostosowanej do ich konkretnej koncepcji. To właśnie osobisty charakter koncepcji inspiruje nas do tworzenia rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Stworzyliśmy indywidualne rozwiązanie dla baru Donda, które łączy nasze czarne rury wodociągowe z ciepłym, przytulnym oświetleniem i latynoamerykańskimi detalami na barze. Rury wodociągowe dodają wnętrzu skandynawskiego, industrialnego charakteru, co zapewnia odwiedzającym niepowtarzalne doświadczenia i atmosferę. Skala kolorów sprawia, że restauracja wygląda zarówno nowocześnie, jaki i nostalgicznie.

 

 

Bar tworzy ciekawy kontrast z ciepłymi odcieniami reszty wnętrza i jest dobrym uzupełnieniem dla oświetlenia. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się rezultat, tak samo, jak nam!

 

Potrzebujesz pomocy przy swoim projekcie?

Jesteśmy gotowi, by pomóc Ci przy następnym projekcie. Mamy bogate doświadczenie zarówno w rozwiązaniach B2B, jak i pomaganiu klientom B2C w ich dostosowanych rozwiązaniach. Skontaktuj się z RackBuddy pod adresem info@rackbuddy.pl i uzyskaj porady i wskazówki dotyczące indywidualnych rozwiązań.