Hangin´ with - Spotkanie z Jeanette Ottesen

Mieliśmy przyjemność spędzić dzień z profesjonalną pływaczką i finalistką Igrzysk Olimpijskich Jeanette Ottesen. Rozpoczynając karierę pływacką w wieku 12 lat, Jeanette zawsze ciężko pracowała, aby osiągnąć swoje cele. Z tytułem Mistrzyni Świata i czterokrotną uczestniczką olimpijską, Jeanette jest obecnie najbardziej utytułowaną zawodniczką Danii.

Jeanette pozwoliła nam zajrzeć za kulisy swoich treningów i pokazała nam swój dom i sposób, w jaki postanowiła udekorować swoją przestrzeń.

Rozwiązanie walk-in zapewniające lepszy wgląd

W jej szalonym tempie życia ważne było stworzenie miejsca na ubrania, w którym wszystko jest uporządkowane i łatwe do znalezienia.

 

Jeanette woli, aby jej dom i wnętrze było czyste i dobrze zorganizowane. Dlatego ważne było zaprojektowanie otwartego rozwiązania, które dałoby jej ogólny przegląd garderoby bez konieczności spędzania dużo czasu na szukaniu tego, czego potrzebuje. Wspólnie zdecydowaliśmy się na niestandardowe rozwiązanie walk-in, które daje Jeanette dużo miejsca na całą jej garderobę.

Połączyliśmy dwa długie rzędy rur jedna na drugiej oraz półki na górze i po bokach, tworząc kompletne rozwiązanie do przechowywania. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystko ma teraz swoje miejsce, a jednocześnie Jeanette ma dużo miejsca na torby, buty, odzież sportową i wiele więcej.

Filmy z serii „Spotkanie z…” pokazuje wiele kreatywnych sposobów wykorzystania naszych produktów przez naszych klientów w ich codziennym życiu. Każda osoba ma swoją ciekawą historię do opowiedzenia i każdy nadaje naszym produktom własny, niepowtarzalny charakter. Zobacz nasze inne filmiki z serii ‘Hangin´ with…” tutaj.

#MYRACKBUDDY

Z chęcią zobaczymy, jak stylizujesz swojego RackBuddy! Zrób zdjęcie i dodaj je na Instagram z  hasztagiem MYRACKBUDDY, a będziesz mieć możliwość wygrania zwrotu pieniędzy za RackBuddy. Co miesiąc wybieramy zwycięzcę spośród wszystkich uczestników.