Zostajesz na wakacje w domu?

Ponieważ większość z nas zostaje w domu tego lata, jedyne, co możemy zrobić, to życzyć sobie niesamowitej pogody i wykorzystać ten czas na wykonanie kilka kreatywnych i niezbędnych projektów wokół domu.

Możesz na przykład pomalować kuchnię, przestawić meble w salonie, a może nawet zrobić metamorfozę garderoby?

To jest dobry czas na uporządkowanie i posprzątanie garderoby. Dzięki RackBuddy możesz nadać swojemu pomieszczeniu nowego klimatu z odrobiną skandynawskiego designu. Takie rozwiązanie przyciągnie wzrok w każdym domu!

ZORGANIZOWANA GARDEROBA

Szafa to jedno z rozwiązań do przechowywania, których najczęściej używamy w naszym domu, ale często kończy się bałaganem i brakuje nam łatwego wglądu, co faktycznie wisi w naszej szafie. Zorganizowana przestrzeń na dłuższą metę pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Dzięki prostym pomysłom na organizację możesz raz na zawsze przejąć kontrolę nad swoją garderobą.

1. Postaw na otwartą garderobę

Otwarta garderoba zajmuje mniej miejsca na podłodze, dzięki czemu pokój wydaje się większy i zapewnia łatwiejszy dostęp i wgląd do wszystkich ubrań. Dzięki takiemu rozwiązaniu codziennie widzisz posiadane ubrania i powstrzymuje Cię to przed „nadmiernymi zakupami”. Daje to również możliwość stylizowania swoich rzeczy i ożywienia pokoju. Bez względu na to, którą drogą pójdziesz, Twoja garderoba będzie wyjątkowa i stworzona specjalnie dla Ciebie.

- Przed zawieszeniem wszystkich ubrań konieczne jest uporządkowanie wszystkich rzeczy, których już nie nosisz („jeśli nie nosiłeś tego przez rok, jest to znak, że należy oddać te ubranie komuś, kto może to jeszcze wykorzystać”). W ten sposób przyczyniasz się również do zrównoważonego rozwoju.

Sortuj swoje ubrania według kolorów lub od jasnych do ciemnych.

Zostaw wystarczająco dużo miejsca między ubraniami.

Złóż dokładnie! Złóż koszule i swetry starannie oraz w taki sam sposób i wielkość.

Open wardrobe solution by RackBuddy with hanging clothes and shelves. All sorted in groups of colours.

2. Zainstaluj systemy półek

Istnieje wiele zalet stosowania systemów półek do organizacji szafy. Półki zajmują mało miejsca i idealnie nadają się do wyeksponowania kolekcji toreb, butów, spodni, czapek lub innych akcesoriów, które chcesz podkreślić.

Shelves in dark pine being hold by a cloths rack made of black water pipes. Some simple and clean accessories and clothes are stored on it.

3. Używaj wysokiej jakości wieszaków

Twoje ubrania zasługują na trwałe i solidne wieszaki, które zapewnią im wsparcie i utrzymają żywotność Twoich ubrań. W zamian nie będziesz już musiał co chwilę podnosić ubrań, które spadają z wieszaka. Wybrane przez Ciebie wieszaki wzbogacą również prezentację Twojej garderoby. Możesz wybrać kolorystykę wieszaków, aby pasowały do kolorów Twojego domu lub dopasować kolory do swojej garderoby. Zobacz nasze wieszaki tutaj!

Hanging cloths from a wall mounted rack out of water pipes in black. A shelf on top in dark pine.

4. Dodaj kolorowe organizery

Dodając kolorowe koszyki do swojej garderoby, otrzymujesz funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania do przechowywania z kolorowym akcentem. Kosze idealnie nadają się do przechowywania skarpet i bielizny oraz akcesoriów i ułatwiają przeglądanie zawartości i znalezienie dokładnie tego, czego szukasz. Sprytne wykorzystanie Twojej przestrzeni. Kolorystyka koszy wizualnie podkreśla minimalistyczny wygląd rury wodociągowej zastosowanej w stelażu. Wprowadź lato do swojego pokoju dzięki tym kolorowym, składanym pudełkom!

Sprawdź wszystkie nasze kolekcje tutaj. W przypadku jakichkolwiek pytań lub życzeń dotyczących personalizacji zawsze możesz skontaktować się z nami pod adresem info@rackbuddy.pl.