Hangin' with - Spotkanie z Lukasem Hradeckim

Hangin’ with - Spotkanie z Lukasem Hradeckim

Naszą największą inspiracją są zawsze nasi klienci. Lubimy obserwować, jak nasi klienci używają RackBuddies w swoich domach. Dobry dialog pomiędzy nami a klientami jest podstawową wartością naszej firmy.

Jedną z naprawdę interesujących rzeczy jest dla nas poznanie różnych ludzi, którzy używają naszych produktów w domu. Mamy klientów ze wszystkich grup wiekowych i zawodów i każdy z nich ma do opowiedzenia ciekawe historie. Każdy korzysta z RackBuddies w inny sposób.

Dlatego zdecydowaliśmy się przedstawić kilka historii naszych klientów i stworzyć serię krótkich filmów, które przybliżą Wam różne ciekawe osobowości, które używają naszych produktów na co dzień.


Przedstawiamy Lukasa Hradeckiego

Lukas Hradecky - goalkeeper from Bayer Leverkusen

Czy słyszałeś o fińskim bramkarzu? Grał w duńskich klubach Esbjerg i Brøndby, po czym przeniósł się do Bundesligi i zdobył mistrzostwo Niemiec z klubem Eintracht Frankfurt. Od lata 2018 roku gra w Bayer Leverkusen.

Jako zawodowy piłkarz Lukas musiał dużo podróżować, dlatego przez lata miał wiele różnych domów. Bardzo ważne stało się dla niego stworzenie miejsca, w którym będzie mógł się zrelaksować i nabrać energii. Lukas wierzy, że kiedy stawiasz sobie cele, jesteś zadowolony ze swojego życia i dobrze się bawisz, to wtedy następuje sukces. „Naprawdę mam mocną motywację i zawsze ją miałem. Lubię się bawić, a w mojej głowie zabawa i sukces idą ze sobą w parze. Jeśli podoba ci się to, co robisz, masz również naturalną wolę, by stać się jeszcze lepszym, to da Ci to możliwość bycia na najwyższym poziomie”.

Lukas Hradecky training at BayArena in Leverkusen


Każdy, kto zna historię RackBuddy, wie, że obaj nasi założyciele urodzili się i wychowali w Esbjerg na zachodnim wybrzeżu Jutlandii, gdzie dziś mamy również nasz duży sklep i zakłady produkcyjne. Może również wiesz, że zarówno Lasse, jak i Martin mają silny związek z piłką nożną i tak naprawdę obaj grali na profesjonalnym poziomie, gdy byli młodsi. Lukas i Lasse byli kolegami z drużyny w Esbjergu, dlatego też było to oczywiste, że Lukas wybierze RackBuddy do swojego przedpokoju.

„Kiedy przeprowadziłem się do Düsseldorfu, musiałem urządzić swoje nowe mieszkanie. Jeden z moich znajomych powiedział mi o RackBuddy i skontaktował mnie z firmą. Przejrzałem produkty i RackBuddy polecił mi rozwiązanie do mojego przedpokoju, z którego jestem bardzo zadowolony. Wygląda to naprawdę super i uważam, że fajnie jest mieć w swoim mieszkaniu coś skandynawskiego i niepowtarzalnego”.

Custommade clothes racks for the doorway - RackBuddy x Lukas Hradecky

Custom-made RackBuddy for Lukas Hradecky - clothes rack with shelves

clothes rack with shoe shelf - custommade RackBuddy


Wykonany na zamówienie stojak RackBuddy pomaga Lukasowi w utrzymaniu porządku w przedpokoju. Jest mnóstwo miejsca na jego kurtki, a także półki na buty, szaliki i czapki.

Porządek jest ważny dla Lukasa, tak samo, jak w meczu piłkarskim: „Można powiedzieć, że muszę się upewnić, że w bramce panuje porządek. Muszę mieć wgląd i kontrolować swoją obronę i upewnić się, że wszystko jest pod kontrolą".

Lukas Hradecky and his custommade RackBuddy clothes rack

Poznaj lepiej Lukasa i zobacz fragmenty z jednego dnia na powyższym filmie.