Hangin' With - Spotkanie z Anthonem Louisem

Spotkanie z ANTHONEM LOUISEM

Naszą największą inspiracją są zawsze nasi klienci. Lubimy obserwować, jak nasi klienci używają RackBuddies w swoich domach. Dobry dialog pomiędzy nami a klientami jest podstawową wartością naszej firmy.

Jedną z naprawdę interesujących rzeczy jest dla nas poznanie różnych ludzi, którzy używają naszych produktów w domu. Mamy klientów ze wszystkich grup wiekowych i zawodów i każdy z nich ma do opowiedzenia ciekawe historie. Każdy korzysta z RackBuddies w inny sposób.

Dlatego zdecydowaliśmy się przedstawić kilka historii naszych klientów i stworzyć serię krótkich filmów, które przybliżą Wam różne ciekawe osobowości, które używają naszych produktów na co dzień.

Przedstawiamy ANTHONA LOUISA

Anthon Louis x RackBuddy

Anthon to duński przedsiębiorca znany z kopenhaskiego życia nocnego, jako jeden z właścicieli ekskluzywnego klubu nocnego Arch. Przed rozpoczęciem tego przedsięwzięcia Anthon był zaangażowany w kilka innych projektów związanych z życiem nocnym w stolicy Danii i jej okolicach.

Co więcej, Anthon zawsze pasjonował się ubraniami, a ostatnio założył swoją własną markę T-shirtów „Bare en T-shirt” („Po prostu T-shirt”), w której stworzył czarno-białe koszulki o idealnym kroju.

Zaczęliśmy z nim dzień w jego domu w dzielnicy Nørrebro, gdzie mieszka wraz z żoną.

RackBuddy john shelves in dark pine - living room interior

Salon – RackBuddy John

Ściany i podłogi mieszkania w starym budynku w Kopenhadze są utrzymane w bieli, co nadaje mu jasny, klasyczny skandynawski charakter. W swoim salonie Anthon wybrał meble w neutralnych odcieniach, takich jak szary i czarny, ale zestawia kolorowe kontrasty z dwoma dużymi fotografiami na ścianie.

Nasze półki John z ciemnej sosny doskonale pasują do jego mebli i są doskonałym miejscem na kolekcję winylową Anthona. Książki i elementy dekoracyjne nadają salonowi indywidualny charakter.

Living-room decoration - shelves in an industrial design from RackBuddy

 

Sypialnia – RackBuddy rozwiązanie szafy „Zrób to sam"

Szafa RackBuddy wykonana na zamówienie zajmuje centralne miejsce w sypialni Anthona. Stojak ma dużo miejsca, aby pomieścić wszystkie swetry i T-shirty Anthona, a także półki na składane ubrania i buty.

DIY wardrobe solution from RackBuddy
clothes rack system made from iron water pipes

 

Obejrzyj video powyżej i poznaj Anthona…

#MYRACKBUDDY

Z chęcią zobaczymy, jak stylizujesz swojego RackBuddy! Zrób zdjęcie i dodaj je na Instagram z  hasztagiem MYRACKBUDDY, a będziesz mieć możliwość wygrania zwrotu pieniędzy za RackBuddy. Co miesiąc wybieramy zwycięzcę spośród wszystkich uczestników.