Hangin' With - Spotkanie z Martinem Bracherem

Spotkanie z Martinem Bracherem

Od niedawna zaczęliśmy tworzyć serię krótkich klipów, które przedstawiają inspirujące osobowości korzystające z naszych RackBuddies. Wszystkie filmy #RackBuddyHanginWith znajdziesz tutaj.

Kolejną inspirującą osobowością, którą chcemy Wam przedstawić, jest duński artysta Martin Brachér. Jego kolorowe obrazy, które sprawiają, że ludzie „oddają się marzeniom”, zdobią domy w całej Danii. Obejrzyj poniższy film, aby poznać Brachér

 

Martin Brachér był wcześniej zatrudniony w wojsku i zaczął malować, aby odprężyć się i naładować się energią, gdy jego żołnierze przygotowywali się do misji w Mali. Misja została odwołana, co uznał za znak, że nadszedł czas, aby pójść w innym kierunku - postanowił zostać artystą.

Martin Brachér - Danish artist

Zdobądź niepowtarzalne dzieło sztuki Brachéra

Nasze stojaki na ubrania są stworzone, aby wesprzeć indywidualne i niepowtarzalne dekoracje Twojego mieszkania – tak samo, jak piękna sztuka. Dlaczego więc nie połączyć tych dwóch? Kilka obrazów Martina powiesiliśmy już w naszym salonie we Frederiksbergu oraz w sąsiedniej kawiarni Gæst. Ponieważ uwielbiamy połączenie naszych industrialnych i minimalistycznych projektów z kolorowymi grafikami Martina, uważamy, że fajnie byłoby pozwolić mu pomalować jeden z naszych stojaków.

Giveaway - win a unique RackBuddy x Martin Brachér clothes rack

Martin pomalował spód jednego z naszych stojaków z kolekcji Frame. Co więcej, masz szansę wygrać ten wyjątkowy mebel. Dołącz do naszego konkursu tutaj.

Jeśli szukasz tylko obrazu Martina, odwiedź jego stronę. Znajdziesz tam zarówno oryginalne obrazy, jak i grafiki, które z pewnością dodadzą koloru Twojemu domowi.

Unique clothes rack painted by Danish artist Martin Brachér

#MYRACKBUDDY

Doceniamy Twoją pozytywną opinię i jesteśmy zachwyceni zdjęciami RackBuddies, które udostępniliście na Instagramie. W ramach podziękowania za zaufanie, jakim obdarzyłeś nas i nasze produkty, każdego miesiąca losujemy zwycięzcę, który otrzyma zwrot pieniędzy za swojego RackBuddy.