Hangin' With - Spotkanie z Rubenem Bellmanem

Hangin' with - Spotkanie z RUBENEM BELLMANEM

Naszą największą inspiracją są zawsze nasi klienci. Lubimy obserwować, jak nasi klienci używają RackBuddies w swoich domach. Dobry dialog pomiędzy nami a klientami jest podstawową wartością naszej firmy.

Jedną z naprawdę interesujących rzeczy jest dla nas poznanie różnych ludzi, którzy używają naszych produktów w domu. Mamy klientów ze wszystkich grup wiekowych i zawodów i każdy z nich ma do opowiedzenia ciekawe historie. Każdy korzysta z RackBuddies w inny sposób.

Dlatego zdecydowaliśmy się przedstawić kilka historii naszych klientów i stworzyć serię krótkich filmów, które przybliżą różne ciekawe osobowości, które używają naszych produktów na co dzień.

Przedstawiamy RUBENA BELLMANA.

Ruben Bellman - Copenhagen's best dressed man

Ruben to jeden z najlepiej ubranych mężczyzn w Danii i znany w świecie mody męskiej. Opisuje swój osobisty styl jako „klasyczny, z osobistym, a może nawet nietypowym akcentem, który czasem zrywa z konwencjami”.

Mieliśmy zaszczyt spędzić z nim dzień w Kopenhadze, zaglądnąć do jego garderoby i zobaczyć, jak używa swoich Rackbuddies do przechowywania ubrań.

Ruben Bellman's dressing room made by RackBuddy

Zorganizuj swoją garderobę i zadbaj o swoje rzeczy

Ruben lubi się elegancko ubierać i zawsze dba o swoje ubrania i o to, jak wygląda. Częścią tego jest oczywiście przechowywanie ubrań w sposób, który zapewnia dobry przegląd tego, co gdzie się znajduje. Aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń, wybrał wykonany na zamówienie RackBuddy Capone z półką na buty na dole. Roben sortuje również ubrania według kolorów, co pomaga mu znaleźć to, czego szuka w ciągu kilku sekund.

Custom RackBuddy Capone with extra shoe shelf

Custom Capone with shoe shelf for storing boxes and more

Wykorzystaj przestrzeń na półkach

Ruben zdecydował się również zainstalować półkę RackBuddy John z czarnej sosny na swoim stojaku na ubrania. Przechowuje tam swoje buty w pudełkach po butach, co ma swoją zaletę - Roben może umieścić kilka pudełek jedno na drugim - bez zagracenia.

RackBuddy wooden shelf for shoe storage

Zaplanuj swoje ubrania na następny dzień

Ruben używa przedniego drążka RackBuddy Pin, aby wyróżnić określone przedmioty i zaplanować swoje ubrania na następny dzień. Drążki przednie to idealne rozwiązanie, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca na stojak na ubrania, a mimo to chcesz powiesić jakieś ubrania.

RackBuddy Pin clothes rail

 

Obejrzyj video powyżej i pozna Rubena lepiej...

#MYRACKBUDDY

Z chęcią zobaczymy, jak stylizujesz swojego RackBuddy! Zrób zdjęcie i dodaj je na Instagram z  hasztagiem MYRACKBUDDY, a będziesz mieć możliwość wygrania zwrotu pieniędzy za RackBuddy. Co miesiąc wybieramy zwycięzcę spośród wszystkich uczestników.