Kawiarnia Gæst na Frederiksberg

RackBuddy opracowuje nową koncepcję kawiarni

W ciągu ostatnich kilku miesięcy prowadziliśmy renowację i dekorację wnętrza dla naszego sąsiada, Kawiarni Gæst przy Frederiksberg Allé w Kopenhadze. Oprócz odnowienia całej kawiarni opracowaliśmy również nową koncepcję; „Zjedz tutaj, zabierz meble do domu.”

 

Gdy wchodzisz do kawiarni Gæst, pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest duża szklana ściana kawiarni, która ma surowy i industrialny wystrój. Ten wystrój utrzymuje się w całej kameralnej kawiarni. Wnętrze jest ciepłe i ciemne dzięki surowym ścianom KABE, industrialnym półkom RackBuddy i dużym miedzianym lampom Bali. Nacisk w aranżacji wnętrza kawiarni Gæst kładziony jest na naturalne materiały, takie jak drewno i metal.

 

W kawiarni zaprojektowaliśmy dwie różne przestrzenie w dwóch salach kawiarni, aby pokazać, jak można zmienić atmosferę za pomocą wnętrza. Postawiliśmy na stworzenie ciepłej i przytulnej atmosfery, w której od razu poczujesz się jak w domu. Naszym celem było stworzenie wyjątkowych doznań, w którym nawet najmniejsze szczegóły w fakturze, jakości i materiałach są w centrum uwagi.

 

„Zjedz tutaj, zabierz meble do domu”

Oprócz stworzenia przytulnego miejsca celem było również zainspirowanie klientów wystrojem, aby mogli zabrać ze sobą kawałek kawiarni do domu. W kawiarni można kupić wszystkie meble, które są na sprzedaż w naszym sklepie RackBuddy.

 

Zaprojektowaliśmy koncepcję kawiarni, która odzwierciedla gościnność i ciepło. Rezultatem są klimatyczne detale, niestandardowe rozwiązania aranżacyjne i wysoka jakość materiałów. Kawiarnia odzwierciedla ciepłą i zachęcającą atmosferę z małymi niespodziankami w jej wnętrzu, które oferują poczucie gościnności wykraczające poza standardy.

 

Podoba Ci się nasz styl? Jesteśmy zawsze na bieżąco z nowymi projektami wnętrz, które dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Skontaktuj się z nami pod adresem info@rackbuddy.pl lub zobacz więcej naszych projektów aranżacji wnętrz tutaj.

Café Gæst Frederiksberg - wooden shelf in an industrial design

Café gæst Frederiksberg bar

wooden shelf in an industrial design - RackBuddy

Café Gæst Frederiksberg - interior by RackBuddy

copper lamps from Bali - buy them at RackBuddy

Café Gæst friday bar

lamps in an industrial design

industrial design lightbulbs and rails

industrial design lightbulbs and lamp rails for ceiling attachment

RackBuddy clothes rack and upcycled wood partition