Metamorfoza garderoby z Remee

RackBuddy Metamorfoza Garderoby - Remee Jackman

Duński autor tekstów, producent i prezenter telewizyjny Remee Jackman miał nie lada wyzwanie ze swoją garderobą. Dlatego Remee dał nam swobodę projektowania i konfigurowania swojej szafy, a my z przyjemnością pokażemy Ci rezultaty! Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć, jak jego piwnica przeszła od chaosu do prawdziwej i funkcjonalnej garderoby.

 

 

PRZED METAMORFOZĄ

 

Remee mieszka w domu ze swoją narzeczoną Mathilde Gøhler i ich córką Kenią. Ponieważ praca Remme i Mathilde często wymaga zmiany outfitu, oboje posiadają wiele ubrań.

Garderoba Remee jest w piwnicy domu. Zanim to wszystko zorganizowaliśmy, wszędzie były ubrania. Ale zaprojektowaliśmy inteligentne rozwiązanie do przechowywania, które oszczędza miejsce i daje pełny przegląd garderoby.

Remee Jackman's walk-in closet - before

Before picture - Remee Jackman's walk-in closet

 

PO METAMORFOZIE

Pierwsze pomieszczenie służy do przechowywania wszystkich ubrań. Na dwóch stojakach Loke wiszą spodnie Remee, kurtki oraz parki. Stojaki nie są zainstalowane w podłodze, czy ścianie, dzięki czemu z łatwością można je przesuwać, jeśli potrzebne jest miejsce na coś innego.

Obok schodów zbudowaliśmy szyty na miarę stojak na ubrania wykonany z czarnych rur wodociągowych z dwoma wieszakami ustawionymi jeden na drugim. Maksymalizuje to przestrzeń, do której nie pasowałyby zwykłe rozwiązania garderoby.

Następnie podzieliliśmy pomieszczenie industrialną szklaną ścianą GlassMate, która nadaje pomieszczeniu ładny wygląd w stylu nowojorczyka. Dwa wykonane na zamówienie podwójne wieszaki na ubrania znajdują się przy szklanej ścianie i zapewniają jeszcze więcej miejsca.

Remee Jackman's walk-in closet

Remee Jackman - RackBuddy Loke clothes rack

 

Custom-made double clothes rack in black waterpipes

Przy wejściu do pomieszczenia znajdują się drewniane półki, na których Remee przechowuje swoje buty i ma pełny ich przegląd. Dodaliśmy również kilka małych półek do jego kolekcji kapeluszy.

Shoe shelves and hat shelves in Remee's walk-in closet

Hat shelves in Remee's walk-in closet - closet makeover

Po długim dniu pracy, montażu i aranżacji, z dumą prezentowaliśmy rezultat Remme i Mathilde, którzy byli zadowoleni ze swojej nowej, pięknej garderoby w piwnicy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o całym procesie, obejrzyj wideo, które nakręciliśmy. Potrzebujesz pomocy w przebudowie garderoby? Skontaktuj się z nami pod adresem info@rackbuddy.pl.