Metamorfoza salonu fryzjerskiego Klippestuen One z kolekcją Elements

Nadaj swojemu salonowi lub butikowi styl, na jaki zasługuje, z naszą Kolekcją Elements!

Z chęcią pokażemy, jak kolekcja RackBuddy Elements może błyskawicznie odmienić Twoje wnętrze za pomocą zaledwie kilku kroków.

Razem z Klippestuen One i CMS (usługi malowania), zdecydowaliśmy się odświeżyć salon fryzjerski Klippestuen One! Aby salon mógł zaprezentować swoje produkty do pielęgnacji włosów, wspólnie zgodziliśmy się pozbyć starego, zakurzonego systemu regałów i w ciągu jednego dnia zamontowaliśmy nowy - a nawet udało nam się nadać ścianie nowy kolor dzięki Christianowi z CMS.

Na ścianę użyliśmy kombinacji naszych żelaznych szyn i ciemnych sosnowych półek w różnych rozmiarach, wszystko z kolekcji Elements. Postanowiliśmy łączyć i dopasowywać różne szerokości, tak aby wyglądały ciekawej. Lokowanie produktu stało się znacznie bardziej zachęcające.

Dzięki naszemu modułowemu systemowi półek z kolekcji RackBuddy Elements, w razie potrzeby półki można łatwo ustawić na różnych wysokościach i w ciągu kilku minut zmienić wystrój.

Przekonaj się, jak łatwy jest montaż w naszym filmie:

Oto zdjęcie przed i po metamorfozie - różnica jest ogromna! Mamy nadzieję, że jesteś tak samo mile zaskoczony, jak my!

Przed:

Po:

Jak podoba Ci się efekt końcowy? Daj nam znać na info@rackbuddy.pl lub napisz do nas, jeśli myślisz również o zainstalowaniu naszego systemu półek modułowych w swoim salonie lub sklepie!