Sklep sportowy Marathon Sport

Dzięki stojakom na ubrania wykonanym z rury wodociągowej łatwo i szybko wyróżnisz swój sklep na tle konkurencji!

Marathon Sport to nazwa duńskiej sklepu sportowego, który posiada wszystko, czego potrzebujesz do biegania! W dwóch sklepach, zlokalizowanych na Østerbro i Vesterbro w Kopenhadze, znajdziesz nie tylko wszystko, czego potrzebujesz, by w pełni cieszyć się swoją pasją do biegania, ale również sklepy są wyposażone w wiele stojaków i półek na ubrania RackBuddy.

Jacob Ibing, właściciel obu sklepów, chciał stworzyć dwa wyjątkowe sklepy z wnętrzem różniącym się od tego, w jaki sposób zazwyczaj są urządzone sklepy sportowe. Innymi słowy, chciał pójść w zupełnie nowym kierunku.

Chcąc znaleźć funkcjonalne i solidne wnętrze, które jednocześnie jest modne i wyróżniające się, trafił na RackBuddy. Z myślą o RackBuddy zaczął mierzyć sklepy i projektować je tak, aby mogły być wyposażone w stojaki na ubrania i półki firmy RackBuddy.

Jacob Ibing zdecydował się na zakup naszego RackBuddy Joey'a do zamontowania na ściany. Stojaki te nie wymagają dużo miejsca, a jednocześnie pozostawiają przestrzeń na podłodze. Ponadto postanowił wyposażyć sklepy w półki Rackbuddy John, które idealnie nadają się do prezentacji butów, toreb i czapek. Na koniec, Jacob wyposażył sklepy w kilka naszych drążków RackBuddy Pin, które nie zajmują dużo miejsca.

Oba sklepy sportowe zostały wyposażone w nasze produkty w naszych standardowych wymiarach. Oznacza to, że nie trzeba było w ogóle niczego dostosowywać do sklepów. Wręcz przeciwnie, Jacob Ibing z łatwością zamówił produkty bezpośrednio z naszego sklepu internetowego i otrzymał je w ciągu tygodnia.

Jeśli zastanawiasz się nad jak najszybszym i najłatwiejszym wyposażeniem sklepu lub salonu, zajrzyj do naszego sklepu internetowego i zainspiruj się naszymi produktami.

Spójrz na poniższe zdjęcia i zobacz, jak wyglądają sklepy Marathon Sport, a jeśli akurat jesteś w Kopenhadze, zajrzyj do jednego z nich i zobacz wnętrze na własne oczy. Sklepy znajdują się tuż obok jezior:

Marathon Sport Østerbro
Østerbrogade 19
2100 Kopenhaga Ø

Marathon Sport Vesterbro
Åboulevard 1
1635 Kopenhaga V

Shelves and racks - Marathon Sport & RackbuddyClothing rack -  Rackbuddyshop - Marathon Sport & RackBuddyShelves and waterpipes - RackBuddy