Sklep z roślinami Bloom

Sklep z roślinami Bloom

Na ulicy Godthåbsvej w Frederikbergu w Danii można znaleźć inspirujący świat roślin Bloom. Szukając specjalnego rozwiązania aranżacji wnętrza, właścicielka sklepu Anja Blom skupiła się na lokalnych firmach i znalazła nas.

Jej pragnieniem było stworzenie świetnej bazy do ekspozycji roślin i nadanie jej sklepowi ekscytującego, naturalnego wyglądu. Oczywiście byliśmy szczęśliwi, mogąc jej pomóc. Zobacz, jak prezentują się produkty RackBuddy w sklepie Bloom

Shelves with cactuses - interior by RackBuddy - plant store in Frederiksberg

store interior - special solution at Bloom in Frederiksberg

store interior in Frederiksberg - RackBuddy shelving systems

System półek z możliwościami

Stworzyliśmy rozwiązanie z półkami na różnych poziomach, aby wszystkie rośliny i donice znalazły swoje idealne miejsce - niezależnie od ich wielkości. Daje to Anji również możliwość wieszania roślin i od czasu do czasu odnawiania dekoracji - na przykład za pomocą ozdobnych skrzyń. Co więcej, Anja zamówiła mały stolik wystawowy, który może wykorzystać do pokazania niektórych ze swoich roślin na zewnątrz sklepu.

custom-made shelf in plant store - RackBuddy
Custom shelf for boutique in Frederiksberg - wooden shelves with water pipes
special design wooden shelves- Industrial Design interior solutions by RackBuddy

custom-made wooden boxes - plants for your home - store in Frederiksberg

Duże i małe rośliny

Możesz rozpocząć polowanie na nowe rośliny! Bloom jest już otwarty na Godthåbsvej 46 w Frederiksbergu. Znajdziesz tam duży wybór kaktusów i roślin pokojowych w wielu różnych rozmiarach, wraz z pasującymi wazonami i doniczkami.