The Reception - koktajl bar

Nowy przytulny koktajl bar na Dannebrogsgade

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników szampana i wina – otworzyło się nowe miejsce w Kopenhadze! The Reception znajduje się w modnej dzielnicy Vesterbro w Kopenhadze, gdzie można znaleźć wszystko, od cavy po crémant, a także różne wina i tapas. Obaj właściciele mają wielką pasję do wszystkiego, co ma bąbelki, dlatego chcieli stworzyć praktyczną przestrzeń, w której każdy może podzielić się z nimi swoją pasją w przystępnych cenach.

Miejsce spotkań dla każdego

Mieliśmy przyjemność stworzyć wnętrze baru. Nie miał to być sztywny, wyszukany bar z szampanem, jak niektóre z tych, które już istnieją w stolicy Danii. Zamiast tego, celem było uzyskanie przyjaznej, odprężającej przestrzeni, w której różni ludzie chcieliby spędzić trochę czasu razem.

To, co sprawia, że ​​wnętrza baru są tak interesujące, to różne materiały, kolory i faktury, które zostały użyte, zwłaszcza na ścianach. Częścią uroku baru są surowe ceglane ściany, które dzielą przestrzeń. Przez małe okienko w ceglanej ścianie klienci mogą zajrzeć do następnego pokoju.

Puszyste poduszki i sofy zachęcają do siedzenia, relaksu i delektowania się bąbelkami. Sofy zostały zaprojektowane i wykonane przez nas - oczywiście w naszym klasycznym stylu RackBuddy.

Winebar the Reception - brick walls & daybeds

Daybeds & lounge chairs at The Reception champagne bar

Cozy corner at Vesterbro's new wine bar

To co widzisz, jest tym co dostajesz

Bar jest pokryty mosiężną powierzchnią i drewnianymi deskami. Wewnątrz baru, ściany pokryte są białymi płytkami metro, które wyróżniają się - to jedyne miejsce w całym barze, w którym zastosowano jasne kolory. Królestwo barmanów jest pełne inteligentnych rozwiązań do przechowywania, takich jak wykonane na zamówienie systemy półek RackBuddy wykonane z rur wodociągowych i lekkiego drewna sosnowego.

The bar at Vesterbro's new champagne spot - designed by RackBuddy

the bar at the reception - interior design by RackBuddy

Shelving system for wine glasses - Industrial Design by RackBuddy

RackBuddy rails to hang up kitchenware

 

Klimatyczne oświetlenie

Ponieważ The Reception znajduje się w wysokiej piwnicy, odpowiednie oświetlenie było bardzo ważne. Pomysł polegał na stworzeniu bardzo ciekawego rozwiązania, które zapewni odpowiednie oświetlenie miejsca, a jednocześnie będzie efektowne. Oto co wymyśliliśmy: wiele różnych żarówek LED zawieszonych na szynach RackBuddy wykonanych na zamówienie.

Cozy lignting with RackBuddy rails and lightbulbs in different forms and sizes

Industrial Design bar - Copenhagen

lightning solution with RackBuddy rails

Nowy bar The Reception znajduje się przy Dannebrogsgade 8 w Kopenhadze i jest otwarty dla wszystkich od czwartku do soboty.