The Silo - ekskluzywne apartamenty

Ekskluzywne apartamenty w kopenhaskiej dzielnicy Nordhavn

 

W ostatnim czasie w nowoczesnej dzielnicy Nordhavn w Kopenhadze powstaje coraz więcej ekskluzywnych apartamentów. Jednym z przykładów jest stary budynek Silo, który został całkowicie przeprojektowany na nowoczesne apartamenty w stylu industrialnym. To niezwykle ekscytujący projekt, a my mieliśmy szansę zajrzeć za kulisy budowy i wziąć udział w aranżacji.

Część naszych projektów została wprowadzona w jednym z nowych mieszkań z 8-metrowym sufitem. Stworzyliśmy wykonane na zamówienie stojaki na ubrania i półki z czarnych rur do trzech garderób. Ponieważ nie są one ukryte za drzwiami i bezpośrednio sąsiadują z sypialnią, musieliśmy znaleźć stylowe rozwiązanie, które pomoże w utrzymaniu porządku.

Ponieważ potrzebne jest miejsce na ubrania, a także na krzesła i torby, stworzyliśmy dopasowane drążki i półki na ubrania do małych pomieszczeń. Półki wykonane są z czarnej płyty MDF, nadają pomieszczeniu eleganckiego wyglądu. Aby jak najlepiej wykorzystać szafę i zaoszczędzić miejsce na podłodze, wszystko jest przymocowane do ściany.

walk-in closet in design apartment - RackBuddy

clothes rails for walk-in closet by RackBuddy

walk-in-closet in The Silo - exclusive interior design - Nordhavn

Walk-in in exclusive, modern apartment in Nordhavn - Rackbuddy wardrobe-solution

Industrialny design w całym mieszkaniu

Materiał i wygląd naszych produktów idzie w parze z surowym, industrialnym stylem mieszkania. Oprócz rozwiązań walk-in dla trzech sypialni, dostarczyliśmy również stojak Bonnie bez haczyka, który doskonale komponuje się z ekskluzywnym wnętrzem apartamentu i innymi zastosowanymi produktami.

Concrete wall and industrial interior in exclusive apartment in Copenhagen

The Silo - RackBuddy Bonnie clothes rack in an exclusive Copenhagen apartment

RackBuddy Bonnie clothes rack The Silo in Nordhavn