B2B

Rozwiązania dla biznesu

Zrób dobre wrażenie na swoich klientach dzięki naszym rozwiązaniom do garderoby i przechowywania!

Niektóre z naszych

Projektów

Zobacz więcej
Spilletstedet Richter - RackBuddy

Stara fabryka Richter

W starym budynku fabrycznym kilka kilometrów od Kopenhagi, znajduje się Richter - klimatyczne miejsce, dla którego wykonaliśmy niestandardowe rozwiązania z rur wodociągowych.

Czytaj więcej
Sports store - RacBuddy

Sklep sportowy Marathon Sport

Dzięki stojakom na ubrania RackBuddy wykonanym z rury wodociągowej łatwo i szybko wyróżnisz swój sklep na tle konkurencji! Zobacz jak to zrobił sklep sportowy Marathon Sport!

Czytaj więcej
Metamorfoza salonu fryzjerskiego Klippestuen One z kolekcją Elements

Metamorfoza salonu fryzjerskiego Klippestuen One z kolekcją Elements

Razem z Klippestuen One i CMS (usługi malowania), zdecydowaliśmy się odświeżyć salon fryzjerski Klippestuen One! Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozie. 

Czytaj więcej
Zainspiruj się

RackBuddy TV

Więcej odcinków

Makeover - Design Lab w sercu Kopenhagi

Po długim procesie renowacji, we wrześniu 2020 w końcu otworzyliśmy nasz nowy Design Lab w sercu Kopenhagi. Showroom reprezentuje teraz wartości RackBuddy oraz przedstawia świat naszej marki. Tutaj...

Obejrzyj video

Wyprzedaż luksusowej odzieży używanej RackBuddy & Friday Bar

Obejrzyj video z wyprzedaży luksusowej odzieży używanej i Friday Baru w naszym sklepie we Kopenhadze. Współpracowaliśmy razem z Remee Jackman, Virgil Nicholas, Soeren le Schmidt, Anthon Louis i Arc...

Obejrzyj video

Za kulisami: RackBuddy X Sparekassen Kronjylland

Razem z naszymi partnerami ze Sparekassen Kronjylland możesz zaglądnąć za kulisy naszej produkcji i magazynu w Esbjerg. Poznaj RackBuddy bliżej!

Obejrzyj video

Unikalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Znalezienie odpowiedniego wystroju jest ważne, ponieważ stwarza on określoną atmosferę i wspiera wizję, którą chcesz pokazać swoim klientom.

Doświadczenie w tworzeniu projektów

Mamy duże doświadczenie w tworzeniu rozwiązań aranżacyjnych dla sklepów, restauracji, barów, showroomów i biur. Zobacz, jak pomogliśmy naszym klientom w dostarczaniu kompletnych rozwiązań.

Więcej niż stojak na ubrania - Od dostawy po montaż

W RackBuddy tworzymy meble na zamówienie dostosowane do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy szukasz systemów półek, półek do szaf, czy rozwiązania zawieszenia lamp w suficie, pomożemy Ci stworzyć rozwiązanie pasujące do Twojej przestrzeni.