Simon Danielson

The Bohemian

Odważny, wolny i pełny entuzjazmu artysta wita w swojej kreatywnej przestrzeni. Dom charakteryzuje się niekonwencjonalnym wnętrzem, na które wpływają artystyczne i twórcze zainteresowania artysty. Współczesna bohema charakteryzuje się wieloma indywidualnymi detalami. W tym domu jaśniejsze kolory dodają lekkości przestrzeni, a pomieszczenie wypełnione jest wieloma roślinami i eksponowanymi przedmiotami. Przestrzeń jest również współczesna i eklektyczna i jest wspaniałą inspiracją dla Twojego kolejnego projektu.

Biurko to ważny element w pokoju. Wiele procesów twórczych rozpoczyna się właśnie tutaj – obok wielu przedmiotów osobistych pokazanych na półkach.
Tutaj jest zarówno miejsce na rośliny, kwiaty, jak i niezbędne organizery na biuro potrzebne do uporządkowania przestrzeni.
Wiele różnych elementów naturalnych tworzy harmonijne środowisko, w którym widać zainteresowanie sztuką.

W przeciwieństwie do reszty wnętrza, nasze srebrne rury wydają się czyste w wyrazie. Jasne sosnowe półki zapewniają miejsce na przedmioty pokazujące osobowość właściciela pokoju. Zarówno drewno, jak i żelazne rury tworzą lekki i przestrzenny wygląd pomieszczenia.
Jest to rozwiązanie dopasowane do wymiarów pomieszczenia. Dzięki indywidualnemu rozwiązaniu przestrzeń jest w pełni wykorzystana zgodnie z życzeniami i potrzebami. Rozwiązanie bazuje na kolekcji RackBuddy Walk-In.

Dodaj rośliny i kwiaty, aby uzyskać bardziej spersonalizowany wystrój. Wybierz sukulenty lub kaktusy, które są łatwe w pielęgnacji i tworzą niepowtarzalny klimat w domu. Rośliny tworzą również delikatny kontrast z naszymi srebrnymi, żelaznymi rurami.

The Botanist

Witamy w domu botanika! Tutaj znajdziesz prawdziwego miłośnika roślin, który wie co zrobić, by rośliny zaczęły rosnąć. W tym domu rośliny zostały przeniesione do środka, by stworzyć niepowtarzalny klimat.

Czytaj więcej

The Shoe Collector

Jesteś kolekcjonerem butów? Dokładnie wiesz, kiedy wychodzą nowe modele Twoich ulubionych adidasów? A może wkrótce zabranie Ci miejsca w szafie na Twoją kolekcję szpilek?

Czytaj więcej