Camilla Smith

The Botanist

Text block

Witamy w domu botanika! Tutaj znajdziesz prawdziwego miłośnika roślin, który wie co zrobić, by rośliny zaczęły rosnąć. W tym domu rośliny zostały przeniesione do środka, by stworzyć niepowtarzalny klimat. Rośliny w domu emitują pozytywną energię i dekorują wnętrze. Dzięki wielu opcjom kolorów, faktur i wysokości każdy znajdzie coś dla siebie.
Nie musisz mieć „ręki do kwiatów”, aby wypełnić swój dom bujnymi roślinami – daj się zainspirować.

Ciemne żelazne rury w domowym biurze nadają jasnemu otoczeniu bardziej surowy i industrialny wygląd i tworzą kontrast z jasnym drewnem. Natomiast, rośliny idealnie tonują industrialny wystrój. Rury są częścią naszej Kolekcji Original i razem z naszym systemem półek Shelfie tworzy praktyczną, a zarazem kreatywną przestrzeń do przechowywania.
Zarówno rośliny, jak i drewno i żelazne rury razem stanowią naturalny element domowego biura. Mieszanka tych elementów pozwala poczuć się, jak na świeżym powietrzu.

Niezależnie od tego, czy lubisz żywe kwiaty, czy sztuczne, rośliny w różnych odcieniach zieleni pięknie prezentują się w nowoczesnym wystroju. Obecnie istnieje wiele kształtów i typów, które są łudząco podobne do prawdziwych roślin. Wiele opcji pozwala na wprowadzenie odrobiny natury i indywidualnego stylu do domu.

The Bohemian

Odważny, wolny i pełny entuzjazmu artysta wita w swojej kreatywnej przestrzeni. Dom charakteryzuje się niekonwencjonalnym wnętrzem, na które wpływają artystyczne i twórcze zainteresowania artysty.

Czytaj więcej

The Shoe Collector

Jesteś kolekcjonerem butów? Dokładnie wiesz, kiedy wychodzą nowe modele Twoich ulubionych adidasów? A może wkrótce zabranie Ci miejsca w szafie na Twoją kolekcję szpilek?

Czytaj więcej