RackBuddy

Wartości

Ambicja

Ponadczasowych rozwiązań garderoby z trwałych materiałów

Firma RackBuddy powstała w 2013 roku z ambicją tworzenia stabilnych, ponadczasowych rozwiązań garderobianych z trwałych materiałów dla nowoczesnego domu. Od samego początku kierujemy się naczelną zasadą, aby urzeczywistniać marzenia o garderobie dzięki projektom i cechom, które są trwałe - jest to podejście trwalsze niż trendy w ciągle zmieniającej się branży.

Zaprojektowany, by trwać

Dłużej niż trendy

RackBuddy pozostaje zaangażowany w projektowanie rozwiązań, które są trwałe pod względem designu i jakości.

Wszystkie produkty są projektowane w Danii przez nasz wewnętrzny zespół projektowo-rozwojowy. Zobowiązując się do ponownego przemyślenia celu i trwałości, zawsze pamiętamy o projektowaniu rozwiązań i nowych produktów, które są kompatybilne z istniejącymi produktami podstawowymi.

Wszystkie produkty są specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić adaptację i dostosowanie istniejących rozwiązań, dzięki czemu Twoja garderoba będzie pasować do każdego domu, jaki możesz mieć w przyszłości. Ułatwiając Ci ciągłe posiadanie rozwiązania RackBuddy, które rośnie wraz z Twoimi potrzebami i domem.

Rozwiązania, które rosną

Wraz z Tobą i Twoimi potrzebami

Cenimy sobie ponowne wykorzystanie produktów i chcemy zachęcić naszych klientów do przemyślanego wyboru i kupowania. Dlatego nasza obsługa klienta jest ważna dla nas - i dla Ciebie - w procesie wyboru rozwiązania RackBuddy. Są tutaj, aby Cię poprowadzić i doradzić, jak znaleźć idealne rozwiązanie.

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, nasz zespół jest gotowy pomóc, dodając istniejące rozwiązania, aby szafa mogła rosnąć wraz z Twoimi potrzebami.

Duński design i

Funkcjonalność

Wierzymy, że projekt Twojej garderoby i jej funkcjonalność powinny iść w parze. Dlatego oferujemy stabilne i dobrze zaprojektowane rozwiązania garderoby, które posłużą przez wiele lat i doskonale wpasują się w potrzeby naszych klientów, unikając szybko zmieniających się trendów. Dzięki temu projekty mogą być używane do wielu celów przez długi czas.

Wierzymy, że najlepsze, co możemy zrobić dla bardziej zrównoważonej przyszłości, to zaprojektować, wyprodukować i sprzedać rozwiązania w zakresie garderoby, które będą żyć przez pokolenia i będą przekazywane kolejnym pokoleniom. Dlatego wybieramy materiały, które są trwałe i mocne - idealne, aby poradzić sobie ze zużyciem, które Twoje meble doświadczą z upływem czasu.

Odpowiedzialność

Certifikat FSC

RackBuddy otrzymał certyfikat FSC dla naszych półek. FSC (Forest Stewardship Council) to międzynarodowa organizacja non-profit zajmująca się pozyskiwaniem drewna i papieru ze zrównoważonych lasów

Przeczytaj więcej o FSC

Czerwony Krzyż

Wierzymy, że ważne jest podjęcie społecznej odpowiedzialności. Dlatego wiemy, jak ważne jest zaufanie i poczucie wspólnoty - zarówno dla satysfakcji z pracy, jak i zaangażowania w firmie

Zobacz jak

Neutralne pod względem emisji CO2

Strona internetowa emituje CO2, ponieważ potrzebuje mocy do utrzymania działania serwerów. Odwiedzający stronę korzystają z energii elektrycznej, która przyczynia się do całkowitej emisji CO2. Dzięki certyfikacie CO2, kompensujesz całkowitą emisję CO2

Jak to działa