TRUDNY WYBÓR?

Zainspiruj się

Zebraliśmy inspiracje dla Twojego kolejnego projektu RackBuddy

Poznaj nasz nowy wszechświat inspiracji, znajdź pomysły i zainspiruj się do następnego projektu.

Masz dość zwyczajności?

Ułatwiliśmy realizację marzeń o idealnej garderobie i rozwiązaniu do przechowywania! Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w projektowaniu - tylko Twój pomysł.

Potrzebujesz inspiracji?

Najnowsze posty

Zobacz więcej
Hangin' with - Spotkanie z Butts & Buttons

Hangin' with - Spotkanie z Butts & Buttons

Nasza seria „Hangin’ with…” daje możliwość zaglądnięcia w życie niektórych naszych klientów, posłuchania ich historii i zobaczenia, jak nadają osobowości naszym produktom. Tym razem odwiedziliśmy ...

Czytaj więcej
Hangin' with - Spotkanie z RackBuddy - Make it yours

Hangin' with - Spotkanie z RackBuddy - Make it yours

Od pomysłu opracowanego w garażu do międzynarodowej firmy z działem projektowym we Kopenhadze w zaledwie 7 lat. Rozwój i sukces RackBuddy gwałtownie wzrósł i pomimo osiągnięcia wielu momentów prze...

Czytaj więcej
Hangin´ with - Spotkanie z Jeanette Ottesen

Hangin´ with - Spotkanie z Jeanette Ottesen

Jeanette Ottesen - mistrzyni świata w pływaniu pozwoliła nam zajrzeć za kulisy swoich treningów i pokazała nam swój dom i sposób, w jaki postanowiła udekorować swoją przestrzeń.

Czytaj więcej
Zobacz nasze

Bestsellery

Kuchnia

Szczególnie w kuchni ważne jest, aby mieć inteligentną przestrzeń do przechowywania. Przechowuj swoje książki kucharskie i przyprawy na naszych półkach lub użyj jednego z naszych drążków do zawieszenia narzędzi kuchennych, garnków i patelni. Nasi klienci do tej pory wykazali się dużą kreatywnością, stosując nasze produkty w swoich kuchniach. Znajdź inspirację tutaj.

Zobacz zdjęcia

Salon

Nasze produkty pasują nie tylko do sypialni czy garderoby. Istnieje wiele sposobów wykorzystania ich również w salonie. Wolnostojący stojak na ubrania może pełnić np. funkcję ścianki działowej, drążek przymocowany do ściany może pełnić funkcję ogrodu wertykalnego - albo możesz znaleźć unikalny sposób zawieszenia lamp. Możliwości są nieskończone.

Zobacz zdjęcia

Łazienka

W łazience powinno znaleźć się miejsce na ręczniki, kosmetyki i nie tylko. Użyj niektórych naszych drewnianych półek lub haczyków, aby stworzyć eleganckie i stylowe opcje przechowywania. Przeczytaj więcej o tym, jak używać produktów RackBuddy w łazience.

Zobacz zdjęcia

Przedpokój

Często  w przedpokoju lub korytarzu brakuje miejsca. Dlatego oferujemy wiele rozwiązań do inteligentnego przechowywania kurtek, szalików i butów. Zobacz kilka przykładów, w jaki sposób nasi klienci maksymalnie wykorzystali przestrzeń w ich przedpokoju.

Zobacz zdjęcia