Dekorując łazienkę, obowiązują te same zasady, co w przypadku pozostałych pomieszczeń w domu - czyli przechowywanie, elastyczność i funkcjonalność. W wielu domach łazienka ma często ograniczoną przestrzeń, dlatego ważne jest, aby wykazać się kreatywnością i znaleźć rozwiązanie, które w pełni wykorzysta przestrzeń. To może być nie lada wyzwanie, ale pamiętaj, że nawet najmniejsze zmiany mogą mieć znaczenie.
W łazience ważne jest, aby mieć jak najwięcej wolnej powierzchni podłogi. W takich przypadkach dobrze jest powiesić jak najwięcej rzeczy na ścianach i sufitach, ponieważ im więcej podłogi pozostaje wolnej, tym większe będzie pomieszczenie. Dzięki RackBuddy możesz stworzyć wiele innowacyjnych rozwiązań do łazienki. Nasze drewniane półki są idealne na ręczniki, kosmetyki i nie tylko. Jeśli przestrzeń jest mała, nasze szyny sufitowe są idealne, ponieważ nie zajmują miejsca na podłodze i mogą utrzymać duży ciężar np. mokre ręczniki.
Dodaj drążki na szlafroki, ręczniki lub wiszące rośliny i stwórz układ pasujący do Twojego niepowtarzalnego stylu. Odkryj wiele możliwości stworzenia wymarzonej łazienki.