Znacznie więcej

Niż zwykły stojak na ubrania

Poznaj RackBuddy

Poznaj zespół

Martin Sørensen

Produkcja

Lars Petersen

Produkcja

Jerry Mawuena

Produkcja

Camilla Bader

Urlop macieżyński

Sarah Riedel

sarah@rackbuddy.dk
PR & Social media manager

Martin Qvist

store@rackbuddy.dk
Manager sklepu Frederiksberg

Ida Stadelund

Pracownik sklepu (pół etatu)

Monika Møller

monika@rackbuddy.dk
Manager sklepu Esbjerg

Stephanie Graff

Stephanie@rackbuddy.fr
Sprzedaż Francja

Patricia Fuchs

Patricia@rackbuddy.de
Sprzedaż Niemcy

Enikö Arany

Student-asystent

Nichlas

Pomocnik produkcji

Julius

Pomocnik produkcji

Emil

Pomocnik produkcji

Nichlas Thorsgaard

info@glassmate.dk
Dyrektor zarządzający GlassMate

Lasse Nielsen

ln@rackbuddy.dk
Właściciel & Założyciel

Martin Heize

mh@rackbuddy.dk
Właściciel & Założyciel

Susan Thomsen

St@rackbuddy.dk

Manager ds. łańcucha dostaw

Nasza

Historia

RackBuddy zostało założone przez Martina Heinze i Lasse Nielsena, dwóch Duńczyków po trzydziestce, którzy zawsze marzyli o stworzeniu własnego biznesu.

Jak to się wszystko zaczęło

Wszystko zaczęło się pod koniec 2013 roku, kiedy Martin i Lasse zbudowali swój pierwszy stojak na ubrania w małym garażu w Næstved w Danii. Martin szukał solidnego rozwiązania otwartej garderoby z możliwością dostosowania do swojego nowego mieszkania, ale nie znalazł niczego, co pasowałoby do jego wizji. Wszystkie istniejące oferty były albo niestabilne, albo nudne i bez charakteru. Dlatego dwaj właściciele zdecydowali się samodzielnie zbudować stojak na ubrania. W krótkim czasie stali się wystarczająco zdeterminowani, aby zaprojektować więcej stojaków z rur wodociągowych dla przyjaciół i znajomych. Zainwestowali wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić materiały eksploatacyjne i sfinansowali wszystkie przyszłe projekty z zysku ze sprzedaży.

Martin i Lasse szybko zauważyli, że ich produkt ma ogromny potencjał, a wraz ze wzrostem zapotrzebowania obaj zdecydowali się pracować w pełnym wymiarze godzin nad swoim projektem biznesowym. I tak powstał RackBuddy. Kiedy po raz pierwszy uruchomili swoją stronę internetową, nie spodziewali się, że zaledwie dwa lata później będą mieli stronę internetową w czterech różnych językach i salon wystawowy RackBuddy w sercu Frederiksbergu w Kopenhadze.

Nasza koncepcja

RackBuddy powstał w oparciu o ideę, że stojak na ubrania może być meblem kształtującym tożsamość domu jego właściciela. Twoje ubrania i meble wyrażają to, kim jesteś! Większość osób poświęca dużo czasu, pieniędzy i uwagi na nowe elementy garderoby. Dlaczego więc chować je w szafie i ewentualnie o nich zapomnieć, czemu nie wyeksponować i nie wkomponować ich w swoje wnętrze?

Wierzymy, że projekt Twojej garderoby i jej funkcjonalność powinny iść w parze. Dlatego oferujemy solidne i dobrze zaprojektowane rozwiązania garderoby, które posłużą Ci przez wiele lat i doskonale wpasują się w Twój indywidualny styl i potrzeby.

Przeczytaj o

Naszych wartościach

Kwintesencja naszej firmy

Cenimy sobie

Oryginalność i kreatywność

Uważamy, że każdy powinien mieć szansę wyrażenia swojej osobowości. Dlatego naszym celem jest nie tylko dostarczenie mebla, ale także ułatwienie Ci bycia sobą i stworzenia dokładnie takiego domu, jaki sobie wymarzyłeś. Wiemy, jak robić solidne meble, ale to Ty nadajesz im duszę i osobowość. Dzięki temu możesz całkowicie zaangażować się w proces projektowania stojaka na ubrania i innych rozwiązań garderoby. Możemy dostarczać oryginalne i niepowtarzalne produkty, które są dostosowane do Ciebie. Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia!

Cenimy sobie

Przyjaźń i niezawodność

Zyskaj RackBuddy na całe życie! Nasze produkty są bardzo trwałe i mają na celu ulepszać Twoje życie każdego dnia przez długie lata, tak jak dobry przyjaciel. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać wyjątkowo stabilne i solidne rozwiązania przekraczające Twoje oczekiwania oraz utrzymywać nasze ceny przystępne i uczciwe.

Wierzymy w

Koncept "hygge"

W Danii, "hygge" oznacza komfort, przytulność, radość ze spotkania i panującej atmosfery. Dlatego do wszystkich naszych projektów podchodzimy z pozytywnym i praktycznym nastawieniem . A pochodząc z jednego z najszczęśliwszych krajów świata, wiemy, że miejsce, w którym spędzasz najwięcej czasu, czyli dom, jest podstawą szczęścia. Dlatego naszym celem jest pomóc Ci stworzyć własną przestrzeń, w której można się zrelaksować i cieszyć się z małych rzeczy.