Pokój dziecięcy jest często miejscem, w którym spędza się dużo czasu, dlatego ważne jest posiadanie stabilnych i funkcjonalnych opcji przechowywania. Często nie ma tam za wiele miejsca, ale przy starannym planowaniu można zdziałać cuda.

Nasze stojaki na ubrania dla dzieci to świetne rozwiązanie do garderoby Twojego dziecka. Ubrania są łatwo dostępne, a pod spodem jest dużo miejsca na buty i pudełka z zabawkami. Stojaki są łatwe do przenoszenia i posiadają regulację wysokości i szerokości, które mogą być dostosowane w miarę wzrostu dziecka i zmiany preferencji.

Nasze mniejsze półki, takie jak Little John i Little Marlow, mogą być praktyczną i stylową opcją do stworzenia przytulnego wnętrza. Tutaj możesz umieścić małe pudełka do przechowywania, zdjęcia, misie i inne elementy dekoracyjne. W Marlow jest nawet drążek na ubrania i dodatkowe miejsce do przechowywania. Najlepiej byłoby zawiesić półki na wysokości dziecka, aby stało się to częścią jego codziennej zabawy. Zainspiruj się wieloma opcjami w galerii poniżej.