Twój przedpokój to pierwsze miejsce, do którego wchodzisz Ty i Twoi goście, dlatego ważne jest, by stworzyć funkcjonalną przestrzeń z przytulną atmosferą. Optymalizacja przestrzeni jest centralnym punktem wielu domów, a przedpokój to przestrzeń, w której niezbędne są praktyczne rozwiązania. Pokój ten jest najczęściej mały i może być jednym z najtrudniejszych do aranżacji. Dlatego ważne jest myślenie nieszablonowe i wymyślenie funkcjonalnego i oszczędzającego miejsce rozwiązania, które sprawi, że przedpokój nie będzie służył tylko jako pomieszczenie przejściowe.

Kurtki, szaliki i torby szybko zapełniają przestrzeń. Dobrym pomysłem może być rozważenie szaf i półek montowanych na suficie i tym samym uzyskanie więcej miejsca na podłodze. Wszystkie nasze produkty są wykonane z litych rur wodociągowych i drewna, które pomogą Ci wykorzystać przestrzeń i utrzymać porządek w przedpokoju, nadając mu jednocześnie elegancki i nowoczesny wygląd. W ten sposób możesz stworzyć piękną przestrzeń, która w pełni wykorzystuje swój potencjał.

Nasze półki to idealne rozwiązanie do przedpokoju. Umieść pudełka do przechowywania lub kosze na szaliki i rękawiczki na wierzchu, lub użyj dodatkowej przestrzeni do dekoracji roślinami, ramkami na zdjęcia lub czymkolwiek chcesz, aby nadać pomieszczeniu przytulny i indywidualny charakter. Nasza półka Marlow jest wyposażona w szynę pod półką, co oznacza, że masz miejsce do przechowywania na górnej półce, a na dolnej szynie, możesz na przykład powiesić kurtki i szaliki. Idealne rozwiązanie dla mniejszego pomieszczenia o małej powierzchni. Nasz Joey montowany do sufitu to kolejny klasyk do przedpokoju, dzięki któremu zaoszczędzisz miejsce na podłodze. Wymiary szyn można łatwo dostosować do własnych potrzeb i mogą pomieścić nawet najcięższe kurtki zimowe w Twojej szafie.

Zobacz poniżej, jak niektórzy z naszych klientów wykazali się kreatywnością i zastosowali rozwiązania RackBuddy w przedpokoju.