Potrzebujesz inspiracji, jak wykorzystać RackBuddy w swojej sypialni? Zobacz poniżej, jak możesz zaoszczędzić miejsce, wybierając otwartą garderobę zamiast obszernej szafy, i dowiedz się, jak inni zdecydowali się stylizować swoje wnętrza.
W sypialni zazwyczaj umieszcza się szafę i większość ubrań. Dlatego ważne jest, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić miejsce i jednocześnie pomieści całą garderobę. Wybierając otwartą szafę, otrzymujesz rozwiązanie oszczędzające miejsce, które zapewnia pełny przegląd Twoich ubrań, a tym samym zapobiega przeoczeniu lub zapomnieniu niektórych przedmiotów, które leżą w pobliżu.
Niezależnie od tego, czy wybierzesz nasze rozwiązanie Walk-In, czy jeden z naszych klasycznych wieszaków na ubrania, wszystkie mają minimalistyczny design z dużą ilością miejsca do przechowywania na półkach lub na stojakach.
Oprócz garderoby istnieje wiele sposobów na kreatywność z RackBuddy w sypialni. Nasze drążki doskonale nadają się do zawieszenia lamp przy łóżku lub jako wyjątkowy wieszak na rośliny. Możesz również ozdobić nasze półki obrazami, wazonami i roślinami lub umieścić na nich pudełka do przechowywania. Jeśli masz mniejszą sypialnię, możesz rozważyć nasze rozwiązania sufitowe. Mogą udźwignąć duże ciężary i nie zajmują miejsca na podłodze. Zobacz poniżej i zainspiruj się niektórymi zdjęciami naszych klientów.