Anne Jensen

The Shoe Collector

Jesteś kolekcjonerem butów? Dokładnie wiesz, kiedy wychodzą nowe modele Twoich ulubionych adidasów? A może wkrótce zabranie Ci miejsca w szafie na Twoją kolekcję szpilek?
Bez względu na to, z jakim typem się utożsamiasz, zapraszamy do pomieszczenia kolekcjonera butów, gdzie wiele butów jest wyeksponowanych i które dodają osobowości garderobie dzięki otwartemu rozwiązaniu.
Tutaj znajdziesz inspiracje na wyeksponowanie i przechowywanie butów w piękny i praktyczny sposób, który komponuje się z resztą wnętrza i stylem w domu.
A Ty, do czego użyłbyś wielu półek?

Ta obszerna szafa oparta jest na naszej kolekcji Walk-In i jest dostosowana do potrzeb i wymiarów pomieszczenia. Otwarte rozwiązanie pokazuje wiele butów i wielką pasję właściciela – buty we wszystkich postaciach. Znajdzie się tam miejsce na buty na wysokim obcasie, jak i te sportowe.
Szafa zapewnia dobry przegląd, a w połączeniu ze srebrnymi rurami i drewnianymi półkami wydaje się ekskluzywna.
Jasne, naturalne elementy doskonale komponują się z bardziej surowymi żelaznymi rurami, a różowa ściana tworzy ładny kontrast.

Szafa jest ważnym elementem pomieszczeń, a wielu decyduje się na rozwiązanie dostosowane do wielkości pokoju, które pozwala wykorzystać całą dedykowaną przestrzeń. Liczne półki w tym rozwiązaniu nie tylko stanowią piękne, estetyczne rozwiązanie, ale dają wiele możliwości przechowywania wielu par butów.
Właściciel ma przejrzysty przegląd butów i zamiast je ukrywać, pokazuje swoją kolekcję z dumą.

Połączenie drewna i żelaznych rur nadaje surowego, skandynawskiego stylu, który obecnie charakteryzuje wiele domów. Zarówno półki, jak i wieszaki zapewniają wiele możliwości maksymalnego wykorzystania garderoby. Dodaj wieszaki, które pasują do Twojego wnętrza garderoby. Tutaj właściciel zdecydował się na użycie naszych wieszaków RackBuddy, które są dostępne w kilku kolorach.

The Bohemian

Odważny, wolny i pełny entuzjazmu artysta wita w swojej kreatywnej przestrzeni. Dom charakteryzuje się niekonwencjonalnym wnętrzem, na które wpływają artystyczne i twórcze zainteresowania artysty.

Czytaj więcej

The Botanist

Witamy w domu botanika! Tutaj znajdziesz prawdziwego miłośnika roślin, który wie co zrobić, by rośliny zaczęły rosnąć. W tym domu rośliny zostały przeniesione do środka, by stworzyć niepowtarzalny klimat.

Czytaj więcej