Marzysz o nowej i funkcjonalnej garderobie? Nie musisz szukać dalej. Niezależnie od tego, czy planujesz dużą garderobę, czy po prostu chcesz dodać dodatkowe miejsce do przechowywania swoich ulubionych rzeczy w szafie, mamy wiele rozwiązań, które pomogą stworzyć piękną garderobę, pasującą do Twojego domu. Idealna szafa zawiera kilka ważnych podstawowych elementów, które sprawią, że Twoje pomieszczenie będzie wyglądać zarówno pięknie, jak i funkcjonalnie. Zorganizowany i dobrze wyposażony system garderoby jest ważny, jeśli masz dużo ubrań, toreb lub butów, które muszą być starannie ułożone. Wybierając otwartą szafę, decydujesz się na coś, co jest zarówno praktyczne, jak i funkcjonalne, ponieważ masz łatwy przegląd i dostęp do swoich ubrań.
Dzięki naszej kolekcji Walk-In możesz zaprojektować swoją własną garderobę, łącząc elementy według potrzeb. Kolekcja składa się z 32 kombinacji wykonanych na zamówienie rur wodociągowych i drewnianych półek, które razem tworzą całkowicie unikalny projekt. Każda kombinacja może być używana indywidualnie lub łączona na wiele sposobów, tak aby pasowała do Twojego domu, niezależnie od nierównych wymiarów i krzywych ścian. Jeśli brakuje Ci miejsca na podłodze, możesz wybrać szynę montowaną do sufitu, która pozostawia pod spodem dużo miejsca na buty, komody lub cokolwiek innego, czego potrzebujesz. Możesz także wybrać jeden z naszych klasycznych stojaków na ubrania, który pozostawia dużo miejsca do przechowywania pod każdym wieszakiem. Możesz wykorzystać przestrzeń na schowki ze skarpetami, szalikami lub butami.
I pamiętaj: wieszaki są prawdopodobnie najlepszym przyjacielem Twojej szafy, więc zainwestuj w wysoką jakość, aby Twoje ubrania nie uległy zniszczeniu.