Zrób to sam

Zaprojektuj własny stojak

Bądź kreatywny i zaprojektuj własne unikalne rozwiązanie

Z RackBuddy masz możliwość zaprojektowania własnego, niepowtarzalnego stojaka na ubrania! Chcemy pomóc stworzyć meble, ktore są dla Ciebie wyjątkowe i wyrażają Twoją osobowość. Dlatego możesz dopasować nasze modele, tak jak chcesz. Jeśli masz ciekawy pomysł, możesz też zaprojektować coś zupełnie nowego - jedyne co Cię ogranicza to Twoja własna wyboraźnia!

Możesz dostosować nasze stojaki do swoich potrzeb z kolekcji Original.

Zaprojektuj sam

Pomożemy Ci zaprojektować Twoje własne unikalne rozwiązanie. Postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem.

Zacznij

Użyj istniejące

Jeśli podoba Ci się jeden z naszych istniejących modeli, ale myślisz o małej zmianie - nie ma problemu!

Skontaktuj się z nami

Indywidualna pomoc

Zarezerwuj spotkanie projektowe i uzyskaj pomoc w zaprojektowaniu nowego rozwiązania do przechowywania.

Przejdź do rezerwacji

Zaprojektuj

Stwórz rysunek stojaka, który w pełni odpowiada Twoim potrzebom. To pomoże nam zrozumieć, czego dokładnie szukasz

Uwzględnij dokładne pomiary (zawsze używaj miar zewnętrznych)

Wyślij swój rysunek na info@rackbuddy.pl. Skontaktujemy się z tobą tak szybko, jak to możliwe, z ceną i jeśli to konieczne, z drobnymi modyfikacjami

Dostawa

Jak tylko złożysz zamówienie, zaczynamy je produkować

Wykonanie niestandardowych stojaków na ubrania zajmuje około 7-10 dni roboczych, w zależności od tego, jak duży i skomplikowany jest stojak. Gdy tylko stojak opuści nasz magazyn, otrzymasz wiadomość e-mail z informacjami dotyczącymi śledzenia przesyłki.

Gotowy produkt zostanie dostarczony w pojedynczych częściach, tak aby paczka była jak najmniejsza

Montaż

Jeśli Twój projekt "zrób to sam" znacznie różni się od naszych standardowych modeli, otrzymasz od nas rysunek wyjaśniający, które części mają być gdzie

W zależności od złożoności i rozmiaru niestandardowego rozwiązania zalecamy skorzystanie z pomocy znajomego

"Stylizuj i dopasuj do siebie"

Zaprojektuj. Zbuduj.

Make it yours.

Stojaki na ubrania na zamówienie, wyprodukowane i dostarczone w ciągu 10 dni!
DIY - Zrób to sam

Jesteś kreatywny i chcesz nadać swojej garderobie osobisty charakter, lub po prostu masz trudności ze znalezieniem odpowiedniego rozwiązania dla swojego domu? Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zaprojektować własne.

W RackBuddy otrzymasz profesjonalne wskazówki i odpowiedzi na pytania, które możesz mieć na temat nowego rozwiązania garderoby. Dbamy o to, abyś w pełni wykorzystał przestrzeń w swoim domu, a wszystko zostało wykonane na miarę.

Funkcjonalna i trwała szafa to ważny element każdego wnętrza, dlatego zawsze stawiamy na jakość naszych produktów i dbamy oto, aby wszystkie nasze materiały były starannie dobrane!

Wszystkie rozwiązania "Zaprojektuj sam” są produkowane z solidnych rur wodociągowych z czarnych i srebrnych rur ocynkowanych i mogą wytrzymać duże obciążenie.

Zaprojektowaliśmy szeroką gamę stojaków na ubrania i wykonaliśmy niestandardowe projekty wnętrz, którymi możesz zainspirować się tutaj.

"Zaprojektuj sam” jest dla każdego, kto ma pomysł lub projekt, który wyróżnia się na tle innych. Dzięki naszemu DIY nie musisz szukać materiałów, narzędzi i innych środków, by móc stworzyć stojak. Zadbamy o to za Ciebie!

Masz pytania?

Oto niektóre z najczęściej zadawanych pytań

Staramy się dostarczyć w ciągu 5-9 dni roboczych. W przypadku stojaków i półek niestandardowych czas dostawy wynosi 7-12 dni roboczych. Jednak zazwyczaj wysyłamy je wcześniej, w zależności od tego, jak dużo mamy pracy w danym momencie.
Jeśli nie jesteś gotowy, by narysować swój własny projekt, z chęcią pomożemy. Po prostu powiedz nam o swoim pomyśle meilowo info@rackbyddy.pl lub zadzwoń do nas +48 (22) 153 12 24, a nasz zespół powie Ci, co dalej.
Nasze stojaki mogą udźwignąć ponad 100 kg, ponieważ są wykonane z wytrzymałych żelaznych rur. Ważne jest jednak, aby wszystkie drążki mocowane do ściany lub do sufitu były mocowane za pomocą odpowiednich kołków i śrub. Zwróć uwagę, że śruby są wkręcane bezpośrednio w kamień, a nie w szczeliny.
Nie potrzebujesz żadnych narzędzi do montażu stojaka na ubrania. Jednak zawsze dobrze jest poprosić o pomoc kogoś z rodziny lub znajomego, jeśli masz do czynienia z większym stojakiem.

Czy jest coś jeszcze, co chciałbyś wiedzieć? Napisz do nas